Hakkımızda

Hakkımızda

Modern alt yapısı ve uzman kadrosuyla müşteri odaklı çalışan Akçalar Oto Servisi, marka bağımsız tüm araçlara mekanik, oto tamiri, motor, bakım, oto elektrik, rot-balans konularında hizmet vermektedir.

Kaliteyi ve dürüstlüğü bir yaşam felsefesi olarak kendine ilke edinen Akçalar Oto Servisi, kurulduğu günden bu güne müşterilerine en iyi hizmeti eksiksiz sunmuş, bakım öncesi ve bakım sonrası hizmetlerde de sınır olmadığını müşterilerine kanıtlamayı başarmıştır.

Yılların bize verdiği bilgi birikimi ve edindiğimiz deneyimler sayesinde ürettiğimiz yüksek kalitedeki hizmetleri, sahip olduğumuz profesyonel kadro sayesinde öne çıkararak müşterilerimize anında ve mükemmel çözümler sunuyoruz.

Bu başarının sürekli olmasını sağlayan yönetici ve çalışanlarımızla birlikte daha uzun yıllar sizlere hizmet vermekten gurur duyacağız.

7/24 Yol Yardım Hizmeti

Akçalar Oto Servis bünyesinde tamir, bakım, oto elektrik ve bilgisayarlı arıza tespit alanlarında siz değerli müşterilerimize kalite ve güven esasına dayalı olarak hizmet sunmaktayız.

0224 443 47 02