Hizmetlerimiz

OTO TAMİR

Kaliteyi ve dürüstlüğü bir yaşam felsefesi olarak kendine ilke edinen Akçalar Oto Servis, kurulduğu günden bu güne müşterilerine en iyi hizmeti eksiksiz sunmuş, tamir öncesi ve tamir sonrası hizmetlerde de sınır olmadığını müşterilerine kanıtlamayı başarmıştır.

Bursa'da ki müşterilerimize Oto Tamir konusunda profesyonel ekibimiz ve uygun fiyatlarımızla hizmet veriyoruz.

Yüksek kaliteli test cihazları, bakım ekipmanları ve sektördeki uzun yıllar devam eden tecrübesi ile kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi Akçalar Oto Servis olarak her marka ve model binek ve hafif ticari araçlarınıza oto tamir hizmetini kesintisiz olarak sunmaktayız.

Akçalar Oto Servis olarak aracınızın tamiri için her daim orjinal ya da orjinal ayarında yedek parça kullanılır. Bu sayede aracınızı güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yüksek teknolojili test cihazlarımız ile doğru arıza teşhisi ve aracınız için gerekli uyarlamalar sorunsuz ve hızlı şekilde yapılır.

7/24 Yol Yardım Hizmeti

Akçalar Oto Servis bünyesinde tamir, bakım, oto elektrik ve bilgisayarlı arıza tespit alanlarında siz değerli müşterilerimize kalite ve güven esasına dayalı olarak hizmet sunmaktayız.

0224 443 47 02